A 2018-2019-es tanév programjai képekben

55 év 55km kerékpártúra

Iskolánk 55. születésnapja alkalmából kerékpártúrán vehettek részt felsős tanulóink szüleikkel együtt

Isaszeg - Gödöllő - Valkó - Vácszentlászló - Zsámbok - Dány - Isaszeg útvonalon.

Állatok világnapja alkalmából  hatodik évfolyamosaink természetismereti csapatversenyen mérték össze tudásukat.td>

Ásványkiállítás

Ebben a tanévben újra ellátogatott hozánk az "Ásványos bácsi",

aki földtörténeti korokon keresztül vezette be diákjainkat a kőzetek világába.

Fut Isaszeg

Az isaszegi Mozdulj Velünk Egyesület szervezésében sportos felsőseink résztvettek a 2 km-es táv lefutásában.

Nagy Luca és Kovács László tanulóink dobogós helyet értek el.

Hagymaültetés - Alsósaink a tavasz érkezésével hagymát ültettek.

Hószobrászat - A friss levegőn eltöltött délután eredményei a szebbnél szebb hófigurák.

Hüllő kiállítás a Klapkában - Iskolánkba hoztuk az állatkertet rendkívűli környezetóra keretében.

Katasztrófa védelmi verseny

7. b osztályos tanulóink a Gödöllői Tűzoltóság szervezésében résztvettek a Katasztrófavédelmi versenyen,

ahol már régi ismerősként fogadták a felkészítő tanárukat Jutka nénit.

Madárodúkat készítettek a 4.a osztályos tanulóink, melyeket a közeli erdőbe helyeztek el.

Rendhagyó környezetórán vettek részt alsós tanulóink is, akik a vadászsólymot ismerték meg közelebbről.

Sportnap a Margitszigeten - Újabb közös sportnap a budapesti Váci Utcai Ének-zene Általános Iskola felsőseivel.

Papírgyűjtés a Tóth Árpád úti épületnél - Iskolánkban hagyományosan ősszel és tavasszal gyűjtik

tanulóink és a szüleik az újrahasznosítandó papírt.

TE SZEDD!!! - Iskolánk felső tagozatos tanulói idén már második alkalommal csatlakoztak

az országos szemétszedési akcióhoz.

Honvédsíroknál - 7.b osztályos tanulóink március 15-előtti napokban rendbetették a sírokat

az Együttműködés Isaszegért Egyesület felkérésének eleget téve,

hogy a megemlékezők méltó módon tudjanak ünnepelni.

Takarítási világnap alkalmából alsós tanulóink rendbetették a saját közvetlen környezetüket.

SULIZSÁK - használtruhagyűjtési akcióhoz ebben a tanévben először csatlakozott iskolánk.