Szülői üzenetküldés

Kedves Szülők, Tanulók!

FRISS: Tájékoztatom Önöket, hogy a KRÉTA rendszer jelenleg FRISSÍTÉS ALATT ÁLL, az üzenet funkció nem érhető el. Kérem, legyenek türelemmel, a mai tananyag később jelenik meg a felületen.

Tájékoztatásul közlöm, hogy iskolánkban 2020. március 16-án elindult a digitális oktatás. Az együttműködés és a távoktatás a KRÉTA felületen valósul meg. A szülői/gondviselői és a tanulói hozzáféréssel is elérhető lesz a tananyag. Szülői/gondviselői hozzáférés a KRÉTA bevezetésekor kapott felhasználónév és jelszó. Tanulói hozzáférés a következő. Felhasználónév: a tanuló 11 jegyű oktatási azonosítója, jelszó: születési év – hónap – nap, (pl. 2013-03-04). Kérem, hogy haladéktalanul lépjenek be a felületre és az “üzenet” menüponton küldjék el az osztályfőnöknek a következő mondatot: FELKÉSZÜLTÜNK A DIGITÁLIS OKTATÁSRA. Amennyiben kérdés merül fel, elektronikus úton klapka.isaszeg@gmail.com vagy telefonon a 06 30 242 7365. számon adunk. Az iskola facebook oldalán is megtekinthető az üzenetküldéssel kapcsolatos bemutató videó. A tananyagokat a hét folyamán a pedagógusok folyamatosan felteszik a KRÉTA felületre.
Kérem türelmüket és szíves együttműködésüket.

Molnárné Ruck Judit
igazgató

A KRÉTA (Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendszer) e-Ügyintézés (Köznevelési Elektronikus Ügyintézési Rendszer) modul Kapcsolattartási funkciójának Szülői/Gondviselői üzenetküldés kezelésének gyakorlati bemutatása.