Harmadik Interaktív Klapkalandozás

Kedves Szülők, kedves nagycsoportos óvodások!

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt HARMADIK INTERAKTÍV KLAPKALANDOZÁSUNKON!
Most, hogy nem lehet óvodába menni, talán az eddigieknél is jobban várta mindenki a legújabb játékos feladatainkat.
Klapkalandra fel!
A linkre kattintva egy olyan felületre jutnak, ahol bemutatjuk tagozatainkat, a gyerekek pedig játékos feladatokat oldhatnak meg, amelyekhez hasonlóval majd az iskolában is találkozhatnak.
Egy kis útmutató a felület kezeléséhez azoknak, akik még nem Klapkalandoztak velünk: Az interaktív könyvben (ahogyan a valóságban is) előre és hátrafelé is lehet lapozni. A sárga nyílra kattintva mindig a következő, míg a szürke nyílra kattintva az előző lapra juthatnak. A ceruzákra kattintva nyílnak meg a játékos feladatok oldalai.
Találkozzunk a következő interaktív KLAPKALANDOZÁSON is!

Tanító nénik